TESLİMAT BİLGİLERİ

TESLİMAT BİLGİLERİ
SİPARİŞİM NE ZAMAN GELİR?

Hafta içi 16:00’a kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi saat 13:00 a kadar verilen siparişleriniz yine aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir, Pazar ve Resmi tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için gönderim maalesef yapılamamaktadır. Paketin teslim gününü kargo takip numaranızı ileterek gönderilen kargo firmasından öğrenebilirsiniz.

SİPARİŞİM KARGOYA VERİLDİ Mİ?

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra kargo firması tarafından devamlı olarak bilgilendirilirsiniz.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO ŞİRKETİYLE TESLİM EDİLECEK?

Teslimatlarımız Kapıda ödeme ile sipariş edildi ise Yurt İçi Kargo ile gerçekleştirilmektedir. Banka havalesi yönteminde istediğiniz kargo firmasını tercih edebilirsiniz. Yalnız indirim anlaşmamız Yurtiçi kargo ile olduğu için diğerlerinde karşı ödemeli kargo olarak gönderebilmekteyiz.

SİPARİŞİMİ TESLİM ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Siparişinizi gönül rahatlığı ile teslim alın. Ürünümüz kargo poşeti içinde gelmekte olup, içerisinde ne olduğunu görmeden kapıda ödeme yapmak istemez iseniz tutanak tutturarak poşeti açtırabilirsiniz. Ürünü gördükten sonra güvenle ödemenizi yapabilirsiniz.Siparişiniz ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda iletişim sayfamızdan müşteri hizmetlerimize ulaşınız.

TESLİMAT ANINDA HERHANGİ BİR BEDEL ÖDEYECEK MİYİM?

Ödemeyi Banka havalesi yolu yaptıysanız teslimat anında hiç bir ücret ödemezsiniz. Sadece kapıda ödeme seçeneğini tercih eden kullanıcılarımız ürün bedelini teslimat anında öderler.

TESLİMAT ADRESİNDE KİMSE BULUNAMAZSA NE OLACAK?

Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Haber formunun bırakılmasını takip eden 3 iş günü içinde kargo şubesine giderek paketinizi teslim almalısınız.

SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA TESLİM ALACAK KİŞİYİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Teslim alacak kişiyi değiştirmek istediğinize de telefon ile teslim alacak kişiye ait bilgiler verilmelidir.

TESLİMATTA GECİKME OLDUĞUNDA NE YAPMALIYIM?

Eğer siparişinizin teslim edilmesi 7 iş gününü geçtiyse, bizi çağrı merkezi numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.