HPVGent., Açıldıktan sonra ağzı sıkıca kapatılmalı, ve normal oda sıcaklığında temiz bir yerde muhafaza edilmelidir. Buzdolabında saklamaya uygun değildir.

HPVGent siğiller ve et benleri için özel olarak geliştirilmiş kremdir. Gözle görülür tüm siğiller de kullanıma uygundur. İçerisinde ki bileşenlerin asidik yapısı sayesinde siğil üzerinden deri altına emilim sağlayarak hem siğili hemde o bölgede ki hpv virüsünü ölü doku haline getirip vücuttan atılımı sağlanıyor

HPVGent krem birçok doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. HPVGent tamamen doğal olduğu için herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Hamileler ve çocuklarda kullanıma uygundur. Güvenle kullanabilirsiniz.

HPVGent krem ile siğiller de ortalama 1 hafta ila 10 gün içinde gözle görülür siğiller de etki alırsınız. Et benlerinde ise tedavi süreci 15-20 günü bulabilmektedir.

HPVGent Regl döneminde kullanılmamalıdır. Regl döneminden sonra aralıksız kullanımı tedavinin etkinliği açısından çok önemlidir.

Eğer siğilleriniz tekrarlar ise ve bölgede herhangi bir tahriş bulunmuyor ise kullanıma uygundur.

Öncelikle doktor kontrolünde teşhis konulması büyük öneme sahip. Siğil teşhisi konulduktan sonraki süreçte ürünün kullanımı tavsiye ediyoruz. Ayrıca cilt üzerinde ki bölgeler için geliştirilmiş olup, görülmeyen iç bölgeler için tıbbi tedavi süreci gerekebilir.

Genital Siğiller ve Hpv enfeksiyonu son derece bulaşıcıdır. Genellikle cinsel sürtme veya cinsel ilişki ile kapılmakta olup çok nadirde olsa ortak kullanılan eşyalarla geçmektedir.

Evet Hpv virüsünün özelliği gereği vücut direnci düşünce tekrarlayan enfeksiyon olabilir.

HPVGent kremin kullanımı, kadın veya erkek ayrımı yapmamaktadır. Gözle görülür deri üzerinde bulunan bütün siğiller de kullanıma uygundur. Siğil (HPV) Virüsü kadın erkek olarak ayrım yapmamaktadır, sadece belirtileri farklılık gösterebilir.

Kadınlarda siğil belirtileri;

Genel belirtilerin haricinde kadınlarda iç genital bölgedeki siğile bağlı olarak cinsel ilişki veya gebelikte kanama görülebilmektedir. Dış genital bölgede kaşıntılar yaşanabilir.

Erkeklerde siğil belirtileri;

Genital siğiller erkeklerde penis, testis, kasık ve makatta görülebilmektedir. Genital siğiller, nadir de olsa anüs veya idrar yolunda oluştuğu zaman tuvalete çıkma zorluğuna neden olabilmektedir

Aynı gün verilen siparişler depomuzdan, Günlük olarak tarafımızdan kargo şirketi tarafından teslim alınır. Ürünün şubeden çıkışı olduğunda kargo firmasından SMS bilgisi gelmektedir. Size gelen SMS bilgisinden de kolaylıkla takip edebilirsiniz siparişinizi. Merkezi yerlere 1 günde ulaşım sağlanıyor ama şube yoğunluğuna göre ya aynı gün veya ertesi gün dağıtıma çıkmaktadır.

Siğil çeşitlerine göre iyileşme süreleri ve süreçleri farklılık gösterebilmektedir. Açıkcası şuana kadar etki almayan kullanıcılarımız olmadı diyebiliriz. Tedavi sürecimiz 20 günü bulanlar da oldu ancak ortalama kullanıcılarımızın geri dönüşlerinden yola çıkarak 1 hafta da gözle görülür siğiller de etki ediyor. Tedavi süreci boyunca ücretsiz wp destek hattımızı veya canlı destek bölümümüzden yardım alabilirsiniz.

HPVGent kremin içeriği tamamen doğal bitki özlerinden oluşmaktadır. İçerisinde zambak yağı, ardıç yağı, sarımsak özü ve çay ağacı yağı gibi doğal bitki özleri mevcut olduğundan dolayı herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak içerisinde ki bileşenlerin asidik yapısından kaynaklı fazla kullanımda veya normal deriye geldiğinde hassas ciltlerde tahriş yapabilir. Kremi mümkün olduğunca siğil üzerine uygulamanız yeterli oluyor. Ancak normal deriye taşabilir böyle bir durumda ise İçeriği doğal olduğundan dolayı size derin yaralar veya iz oluşturmaz. Eğer tahriş olur ise, deriniz hızlı bir şekilde kendini toplamaktadır. Yardımcı olarak Terramycne deri merhemi kullanabilirsiniz.

Denemeden emin olmanız maalesef mümkün değil. Ama yüzlerce kullanıcının sorununu çözmüş durumda. Kullanıcı yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz. Yorumlarda bir çok kullanıcımız deneyim ve tecrübelerinden paylaşıyor olması tedavi süreci hakkında fikir edinmenizde yardımcı olacaktır.

Kuluçka süresi (İnkübasyon) süresi 2 hafta ile 2 yıl arasında değişmektedir. Genellikle 3-4 ayda siğiller ortaya çıkmaktadır. Siğillerin yüzde 10’luk ilk yıl içinde kendiliğinden iyileşir-kaybolur. Bu iyileşme kişinin bağışıklık sistemine bağlıdır. Genelde tedavi süresi sonrasında bağışıklık sistemine bağlı olarak sıklıkla tekrarlama görülmektedir, tedavi öncesi ve sonrası güçlü bağışıklık önemli rol oynamaktadır.

Mevcut tedavi süreciniz boyunca, Canlı destek, whatsapp ve sabit numaralarımızdan süreç boyunca uzman ekip arkadaşlarımız tarafından destek alabilirsiniz. Tedaviniz ile ilgili tüm sorularınız için canlı destek hattımız aktif olarak sorularınıza cevap olmaya devam edecektir.

Ayni şekilde bazı benlerde (et beninden farklı olarak) kanser dönüşümü söz konusudur. Bu durumlarda da bu tür benler nasıl olsa bu et benidir diye rahatlık içinde olunmamalıdır. İster et beni olsun, isterse normal benler olsun her türlü renk, boyut, şekil farklılığında mutlaka bir doktor kontrolünden geçilmelidir.

Yardım Al
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ürünleriniz hakkında bilgi almak istiyorum
Sepet kapat