ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

ÖN BILGILENDIRME FORMU
SATICI
Ünvanı: www.hpvgentt.com

Email: hpvgentcom@gmail.com

ALICI
Adı Soyadı / Ünvanı:

Teslimat Adresi:

SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN
Ürünlerin Cinsi ve türü;, Miktari, Marka/Modeli, Rengi, Vergiler Dahil Satis Bedeli (adet x birim fiyat olarak) asagida belirtildigi gibidir.

Ödeme Şekli:

Teslimat Adresi:

Teslimat Edilecek Kişi:

Fatura Adresi:

Toplam Tutar: TL

Teslimat, anlasmali kargo sirketi araciligi ile, Alıcınn yukarıda belirtilen adresinde elden teslim edilecektir. Kargo ücreti satıcıya aittir.

Alıcı işbu ön bilgilendirme formunda yer alan ürün/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimatına ilişkin bilgileri dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere ürün/hizmet ile ilgili her türlü bilgiyi okuduğunu, anladığını ve onayladığını kabul ve beyan eder.

GEÇERLİLİK SÜRESİ
Isbu formda yer alan ürün ya da hizmete ilişkin olarak ALICI’ya sunulan tüm bilgiler ve vaatler ürün bilgilerine ilişkin degişikliklerin yapılması ve yayınlanmasına kadar geçerli olup bu günden sonra satıcı tarafindan isbu formda verilen bilgi ve vaatlerle bağlı kalınmadığı ihtar olunur.

SÖZLEŞME SÜRESİ
Isbu formda yer alan ürünün ALICI’ya teslim edilmesini takiben mesafeli sözlesme sona erecektir.

CAYMA HAKKI
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 90 gün içinde malı redederek cayma hakkına sahiptir. İade ürünün SATICIYA ulaşmasını takip eden 5 iş günü içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir.(bkz Mesfeli Sözleşmeler Hakkında Yönetmelik madde 9/2)

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır. Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin mali teslim aldiğı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 90 gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren malı gerı almayi taahhüt ederiz.

ALICI talep ve şikayetlerini, müşteri hizmetleri destek sistemini kullanarak veya www.hpvgentt.com sitesi üzerinde bulunan iletişim sayfasındaki formu doldurarak SATICIYA iletebilir.

ALICI şikayet ve itirazları konusunda başvurularını Bakanlıkça her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dâhilinde ALICI’nın mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhinin bulunduğu yerdeki tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapilabilir.

Isbu Ön Bilgilendirme Formu’nda belirtilen bilgiler kullanılan uzaktan iletişim araçlarına uygun olarak ve iyiniyet ilkeleri çerçevesinde ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmektedir.

Isbu Ön Bilgilendirme Formu elektronik ortamda ALICI tarafından okunarak kabul edildikten sonra Mesafeli Satış Sözleşmesi kurulması aşamasına geçilecektir.

SATICI: www.hpvgentt.com

ALICI:

 

Evet, Ön Bilgilendirmeyi Okudum Onaylıyorum