CategoriesHPV Gent Tedavi Paketi

Hpvgent Tedavi Paketi Kullanımı

  • Hpvgent genital siğil, siğil ve et beni kremini kullanmak çok basittir. Kürdanın ucu ile siğili veya et benini kapatacak bir miktar kremi kavanozdan alıp, sadece et benini veya siğili kaplayacak şekilde üstüne dokundurun.
  • Siğil veya Et beninin üstünü kapatması yeterli olacaktır. Kremin içinde bulunan yağ asitleri siğil tarafından emilecektir. Kremin deri altına emilimi olabilmesi için, o bölge de 2-3 saat durması yeterlidir. Sabun yardımı ile cildinizi yıkayabilirsiniz. Akşam yatmadan önce sürüp sabaha kadar kalması sonucu hızlandıracaktır.
  • Hpvgent kremi, ılık su ile yıkadıktan sonra doğal kırmızı kantaron yağı 1/2 damla uygulaması yumuşatması ve tahrişi önlemesi için önerilmektedir.

 

  • Siğillerin siyaha dönmesi veya buruşması etkisini gösterdiğini anlamanız için yeterlidir. Siğilleriniz veya et beniniz karardıktan sonra kremi kullanmayı bırakabilirsiniz. Ölü doku haline gelen lezyonlar deriniz takip eden 2-3 gün içinde yenilerken dökülecektir. Etkisi görülmemiş siğil veya et beni kalırsa aynı işlemi tekrarlamaya devam ediniz.

 

  • Tedavi ve bağışıklık güçlendirmek amaçlı sıvı propolis ekstresi kullanımı ile tedaviyi sürdürmek, siğil veya et benlerinden kısa sürede kurtulmanıza neden olacaktır. Günde 1 kere siğil olan bölgeye 4/5 damla damlatılan propolisi aynı zamanda yarım çay bardağı suya 15 damla damlatılarak ağızdan oral olarak içilmesi tedavinizi ayrıca güçlendirilecektir.

 

  • Siğiller çok küçük ise bir miktar kremi kürdan yardımı ile alıp, 30 saniye kadar beklettikten sonra ilgili bölgeye tüm küçük siğilleri kapsayacak şekilde sürünüz. Derinizin üstünde gri tabaka haline geldiğinde bir iki gün içinde dökülecek.