CategoriesGenel

Hpv İçin Doğal Krem

HPV hastalığı cinsel ilişki sırasında kolay bir şekilde partnerlere bulaşan bir hastalıktır. HPV virüsü insan papilloma virüsü olarak bilinmektedir. Özellikle genital bölgede mukoza veya deride oluşan bir virüstür. Günümüzde ise cinsel yolla bulaşan en yaygın hastalık olarak bilinmektedir. Hastalık kadınlarda da erkeklerde de görülmektedir. Kadınlarda teşhis edilmesi daha kolay olmaktadır. Hastalık belirti vermediği takdirde erkeklerde zor tespit edilmektedir.

Hastalık kapıldıktan sonra kişilerin cinsel bölgelerinde veya ağız çevresinde siğiller görülmektedir. Kişilerin bağışıklık sistemine saldıran bir hastalık türüdür. Kişilerin bağışıklığı düştüğü anda hızla nükseder. Bağışıklığı güçlü olan kişilerde hastalık vücuttan atılabilmektedir. Hastalık rahim ağzı kanserine kadar ilerleyebilmektedir.
HPV Bulaşma Nedenleri

Hastalık bazen sinsi bir şekilde ilerlemektedir. Hiçbir belirti vermeden hastalığın ilerlediği olabilir. Hastalığın kesin tedavisi olmamakla birlikte ilaçlarla belirtileri kontrol edilmektedir. Hastalık cinsel ilişki sırasında bulaşmaktadır. Ayrıca bazı eşyaların ortak kullanımı sonucu da hastalık kapılabilir. Bu nedenle kişilerin partnerlerini seçme konusunda dikkatli olmaları tavsiye edilmektedir.

HPV Virüs Tedavisi ve HPV Kremi

HPV için doğal krem kullanılabilir. Hastalık sonrası vücudun bazı bölgelerinde kaşıntılı ve ağrılı siğiller oluşabilir. Virüsü kremler ile tedavi etme imkanı bulunmaktadır. Oluşan siğiller cerrahi yöntemlerle tedavi edilmektedir. Siğiller yakılır veya dondurulur. Siğiller ayrıca doğal krem ile de tedavi edilmektedir. Bu enfeksiyon kadınlarda daha sık  görülmektedir. Kadınların fizyolojik yapısı gereği mikroplar iç bölgede barınmaktadır.

HPV virüsünün bazı türleri diğerlerine oranla daha tehlikeli olmaktadır. Virüsün yaklaşık 200 çeşidi vardır. Hastalık ilişki sırasında temas ile de bulaşmaktadır. Hızlı yayılan bir virüs çeşididir. Doğal krem kullanımı ise mümkün olmaktadır. Kremin kullanımı da kolay olmaktadır. Hpvgent siğil kremini ufak bir parça et beni üzerine sürmek gerekir. Kremin siğilin üzerine kapatması gerekmektedir.

Hpv doğal krem siğil veya benin üstünü kapatmalıdır.  Kremin yapısında yağ asitleri vardır. Bu yağ asitleri siğil tarafından emilir.  Kremi benin üzerine sürdükten sonra  2-3 saat durması gerekmektedir. Daha sonra sabun ile cilt yıkanır. Kişilerin temiz cilde akşam yatmadan önce sürmesi tavsiye edilmektedir. Krem sabaha kadar cilt üzerinde kalmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir